Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

10x Hummel figuren
Resultaat: 275 EUR

Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Jockey's
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 166 x 248 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal/dieren decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.

Wandtafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.

Franse vitrine
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Fries kantoortje
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Hollandse staartklok
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalderklok
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalderklok met kwartierslag en speelwerk. Met cilinder en kam + kwartel. Afmeting: 60 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Zeldzame spiegelklok, 1860
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.

5x Locs (o.a. Fleischmann)
Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

Twee antieke lampen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Antieke turfkist
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig kruis
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

3x Emaille borden
Resultaat: 170 EUR

Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Diecast spaarpot, 1920
Resultaat: 250 EUR

Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.

Hermann, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse stad met figuren
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Oosterse stad met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren
Resultaat: 130 EUR

A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

G.V. Derveaux, Frans riviergezicht
Resultaat: 275 EUR

G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

W. v.d. Vliet, Landschap met boerin en koeien
Resultaat: 120 EUR

W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Albert F. Mathijs, Dame in interieur
Resultaat: 275 EUR

Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.

G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen
Resultaat: 190 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.

Gouden rozetring
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Geelgouden ring met een witgouden zetkast in de vorm van een bloemvorm rozet bezet met 8 kleine singlecut geslepen diamanten. ø rozet 9,5 mm. ø 54, ca 2,2 gram....

Ring en collier met bloedkoraal
Resultaat: 190 EUR

Ring en collier met bloedkoraal, 585/000. Ring met een ovale kop bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal, grootte kop 11x14mm. ø51, en een lang collier van bloedkoralen, ø 3mm, voorzien van een gee...

Gouden broche met parel en diamant
Resultaat: 500 EUR

Elegante geelgouden broche, 750/000, met diamant en parel. Broche in strikvorm fraai versierd met floraal graveerwerk. De strik is voorzien van witgouden band met 3 diamanten met daaraan een witgouden...

Zilveren peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier, 925/000, achtkantig, versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een bolle strooidop. MT.:H.P, Birmingham. jl.:t:1893. Dop iets gedeukt, verder in goede sta...

Lot China/Japan (13x)
Resultaat: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...

Chinese schaal Ø 22,8 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Twee vazen, floraal, één vaas haarscheur. Twee gemberpotten, floraal, één deksel haarlijn. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Resultaat: 120 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen + zes schotels. Eén kop chip, rest goed. Twee schotels chips, rest goed. Afmeting: 6 x...

Drie Chinese munten
Resultaat: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Restauratie + haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 11,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Bibelots + kopje (10x)
Resultaat: 325 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

9
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel/vissen/kreeft/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,3 cm. In goede staat.

Vier Chinese Familie Rose schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Aziatische vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie Aziatische porseleinen vazen. Twee met Chinese fabel figuren, bovenrand schade + Kantonese vaas. Met tekst. Afmeting: H 22 - 26 cm. In matige staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 12 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. 1x Blanc de Chine met dieren en drakenkop. 1x Blauw-wit bloemvorm, floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 21,7 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met landschap/pagode/goud decor. Verso theeglazuur. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Kang Xi Ø 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Vier 18e Eeuwse Chinese borden Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse theekommen
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Makkum Tichelaar fruittest
Resultaat: 100 EUR

Twee-delige achtkantige handbeschilderde blauw-witte fruittest. Gemerkt Makkum Tichelaar 900 schilder dJ. Afmeting: 16 x 16 x 5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 250 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 160 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 160 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Diverse figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Majolica buste
Resultaat: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Balinees snijwerk
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Henri Laurens
Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 240 x 154 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot Perzisch kleed met floraal decor. Steenrood/zwart/creme. Afmeting: 240 x 154 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met intarsia
Resultaat: 100 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 400 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Ovale mahonie tafel
Resultaat: 150 EUR

Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

Halspiegel met console, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Engelse-stijl lectuurhouder
Resultaat: 90 EUR

Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.

Eiken barok commode
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.

Antieke kussenkast, 1880
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...

Franse etagere, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Eiken secretaire, 1840
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.

Twee regulateur klokken
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.