Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Buddha-to-buddha ring
Startprijs 50 EUR

Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.

Zilveren broche tulp
Startprijs 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een tulp, versierd met emaille. 74x10mm. ca 5,5 gram. In zeer goede staat

Twee zilveren hangers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, een grote vierkante hanger bezet met een vierkant geslepen zalm-oranje zirconia. De hanger is voorzien van een groot zilveren oog. 22x45mm, en een kleine ronde hanger m...

Lot met 5 sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 sieraden, een parelcollier met goud op zilveren slot, 40 cm., twee zilveren strikbroches, 22x10mm, een zilveren dasschuif met zirconia, 58mm, en een armband gemaakt uit 26 dubbeltjes, uit 19...

Zilveren armband en broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband en broche met malachiet en amethist. Armband, 925/000, met 4 gekrulde schakels bezet met malachietmozaïk voorzien van bakslot, breedte 13 mm, lengte 18 cm. En een markiesvormige broch...

Zilveren plaatarmband
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000, voorzien van geslepen gourmetschakels en een plaat, 40x6mm, voorzien van een karabijnsluiting. 23 cm. ca 40,4 gram. In goede staat.

2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 50 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met parel en zirconia. Solitairhanger met een zirconia en een hanger in de vorm van een schelp met parel. 11-16mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Twee zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met stenen. Een ring met een klavervormige kop bezet met diverse edelstenen, o.a. citrien, peridoot en granaat, ø 22mm, ø49, en een ring met 6 grote zirconia's, breedte ...

3 Delen zilver kettingwerk
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met plaatjes met filigraindecor, 16mm, lengte 19 cm, een collier met figaroschakels, 50 cm en een armband met een verlopend gourmetschakel. 23 cm met extra eindog...

Dames portret, Mata Hari
Startprijs 50 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Startprijs 50 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 50 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Startprijs 50 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 50 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan + brander
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lamp op Chinese piedestal
Startprijs 50 EUR

Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Antieke wijwaterhouder
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wijnfles + apothekerspot
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tafellamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Vijf antieke snuif/zwavel-doosjes
Startprijs 50 EUR

Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Antieke godslamp, 1840
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Gobelin, Koningshuis
Startprijs 50 EUR

Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.

Twee kraankannen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.

Oude smeedijzeren wildhaak
Startprijs 50 EUR

Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 50 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Hollandse haardset
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Startprijs 50 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 50 EUR

Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.

Regulateurklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR

Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.

Wolhouder
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR

Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Messing overlay figuur
Startprijs 50 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Copier glazen schaal
Startprijs 50 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startprijs 50 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x George Sand 'Portieux' kristalglas
Startprijs 50 EUR

Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startprijs 50 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot kristalglas (divers)
Startprijs 50 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 50 EUR

Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Kristalglazen vaas
Startprijs 50 EUR

Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 50 EUR

Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Verliefd paar
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...

Royal Copenhagen figuur
Startprijs 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Ganzen. 0/1400 109 609. 20e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 15 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Bonbonschaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat

Twee Staffordshire honden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Vier delen antiek keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...

Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 50 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese plaquette met been
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen (hang)bloempotten met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha/peterselie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Chinees hardhouten sieraden kastje met messing applicaties en mineraal gesneden amuletten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo porselein. Bestaande uit: celadon kom met geritste signatuur + drie schalen met glazuur. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.

Antieke bronzen olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas van bamboe
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. En twee Japanse Satsuma vazen met floraal/vogel/vlinder decor, één chip. Circa 1920. Afmeting: 1...

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...

Flacon met goudrand
Startprijs 60 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Stel met twee zilveren borstels, 925/000, versierd met een contour voorzien van bloemen. MT.: Walker & Hall, Sheffield, jl.:t:1911. 28 cm. Diverse deukjes verder in goede staat.

Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Zilveren geboortebeker
Startprijs 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

6x Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redeljk goede staat. 8-12cm.

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...