Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bestek
Startprijs 200 EUR

Zilveren serveercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een gecontourneerde steel versierd met een biedermeier filigrainbewerking. 29 cm. ca 206 gram. MT.: J.C.Sneltjes, Amsterdam jl.:X:1857....

Zilveren kuitgespen & broche
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren kuitgespen en een breipenhouder als broche, 833/000. Twee rechthoekige kuitgespen, 2x3cm, één voorzien van restauratie, en een breipenhouder versierd met banen met graveerwerk. Gemaa...

11x Zilveren vleespennen
Resultaat: 80 EUR

Elf ronde getorste 800/000 zilveren vleespennen met bolknoppen. Gemerkt Z. Vijf stuks circa 165 mm lengte + zes stuks circa 205 mm lengte. Gewicht: totaal circa 135 cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1801
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.

Zilveren strooier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren strooier, 925/000, cilindervormig model voorzien van een gezaagde dop met floraal decor. MT.: Charles Stuart Harris, London, jl.:i; 1904. In goede staat

Lot plated etc.
Resultaat: 80 EUR

Lot diversen, antiek plated. Bestaande uit: 2x schaal, 2x sleef, koektrommel en lepels. Afmeting: 11 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver (Biedermeier)
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver, 835/000, biedermeier, met een taartschep, theezeef, jamlepel, suikerlepel en theeduim. ca 121 gram. 9-22cm. In goede staat

Groot lot zilver
Resultaat: 180 EUR

Groot lot zilver, 835/000, met 12 lepels met bladvormige bak en floraal decor. 6 koffielepels met diverse vogels, een roomlepel, 12 diverse lepels, een rond pillendoosje met figuren, ø 4cm, en een zou...

Plated wijnkoeler
Resultaat: 40 EUR

Grote oude plated wijnkoeler in vorm van kratervaas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 23 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 400 EUR

Zilveren chatelaine met accessoires, 833/000, voor Friese dracht. Gecontourneerde rokhaak voorzien van kettingwerk met daaraan een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker met gedreven figuren en ...

Zilveren suikerstrooier, Empire
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...

Geslepen tafelset met zilver
Resultaat: 80 EUR

Fraaie antieke tafelset met zilver, 835/000. Tafelset met stel geslepen kommetjes op zilveren voetjes geplaatst op een gecontourneerd zwart houten basement met een gevlochten zilveren greep. Hoogte 14...

Plated rammelaar
Startprijs 80 EUR

Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat

Löwenthal roomstel (800/1000 )
Resultaat: 80 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, Melkkan en suikerbakje op een ovaal gecontourneerd blaadje versierd met parelrand. 7x4x4,5cm, 7x5x4cm en 15x8cm. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund, gemerkt Löwenthal. Totaal...

Plated Jugendstil tafelstuk
Startprijs 200 EUR

Groot antiek plated Jugendstil tafelstuk. Circa 1900. Dame draagt schaal. Restauratie voet beeld. Oxidatie. Afmeting: 45 x 60 x 34 cm. In redelijke staat.

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Brillenkoker met gouden embleem
Resultaat: 60 EUR

Lederen brillenkoker met geelgouden element versierd met graveerwerk. 585/000. 15x3x2,5cm. In goede staat

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en steel voorzien van filetrand. MT.: J.Hoffen, Breda, jl.: D:1838. 33 cm. ca 178 gram. In goede staat

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Zilveren couvert, 1776
Startprijs 120 EUR

Zilveren couvert. Lepel met rattestaart, stelen rond model, met kam vork. Initialen WI. Stadskeurmerk Antwerpen Mr. Michiel Verberckt. Anno 1776. In goede staat. Afmeting: L 18 cm./19,5 cm. Gewicht: t...

Antieke zilveren pijpendop, 1812
Resultaat: 80 EUR

Zeldzaam antieke gegraveerde en ajour gezaagde zilveren pijpendop of pijpenkopbeschermer met jasseron-ketting en ring voor bevestiging aan pijpensteel. Kleine keur Franse keizerrijk. Mogelijk Mr. Gera...

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Startprijs 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren botermesjes, 833/000, met fraai gestileerde heften voorzien van afbeeldingen van bijbelse figuren. 19 cm. MT.:J.Vos, Haarlem. ca 65 gram. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een bewerkte steel voorzien van putti en een ruiter te paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: Willen Sjoerd van den Velde, Reinder vd Velde ...

Cassette met 12 zilveren gebaksvorkjes, 1930
Startprijs 120 EUR

Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorken met snijtand. Met verschillende tweezijdig bewerkte bloemstelen. Mr. Gerristen en Van Kempen-Zeist. Circa 1930. In cassette. Gemerkt Koelink juwelier, Haverstraatp...

Zilveren pijpcomfoor, Empire
Startprijs 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Schuitvormig comfoor met getorste rand met grepen uit leeuwmacrons, geplaatst op een rechthoekige voet met filetranden en 4 bolpoten. Voorzien van ko...

Zilveren visschep
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren visschep, 950/000, met gecontourneerde schep voorzien van gezaagd decor en een gegraveerde vis. Voorzien van een houten greep. Frans begin 1800. 33 cm. ca 130 gram. In goede staat

Zilveren suikerbak met lepel
Resultaat: 190 EUR

Zilveren suikerschuit, 835/000, in de vorm van een koolbak, voorzien van biedermeier graveerwerk met bijpassende suikerschep. ca 190 gram. 14x7x12cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist. Nie...

Zilveren visschep
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met een gecontourneerd gezaagd blad voorzien van graveerwerk en een agaten heft. MT.: J.Slotboom, Amsterdam, jl.: u:1879. 25 cm. ca 69 gram. In goede staat

Zilveren slatang
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, met grepen uit voluten en graveerwerk met acanthusbladeren. MT.: J.Eversberg, Amsterdam, jl.:V:1855. 19 cm. ca 83 gram. In goede staat

Zilveren mosterdlepel + suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...

Cassette met zilveren gembercouvert
Startprijs 140 EUR

Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een parelrand. 17,5 cm. ca 46 gram. MT.:J.Boon, Schoonhoven, jl.: L:1895. In goede staat

Divers zilver, 4x
Startprijs 120 EUR

Lot divers zilver, 833/000, met een breipenschede, deels getorst en met graveerwerk, 18 cm, een naaldenkoker, achtkantig met gepointilleerde bewerking, 10 cm, een breipenschede met speld, met bewerkin...

Zilveren sigarenkoker
Resultaat: 150 EUR

Zilveren koker, 833/000, ovale cilinder versierd met lijnendecor met gladde markiesvorm aan de boven- en onderzijde. MT.: onduidelijk, jl.:G:1816. ca 114 gram. 13x6cm. In goede staat.

Brillenkoker, Berlin silber
Startprijs 50 EUR

Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat

Antieke dessertvork, 1800
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.

Kristallen karaf met zilver
Resultaat: 130 EUR

Kristallen karaf met zilver, 833/000. Schenkkan met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden en een zilveren rand verbonden met een ketting aan de stop. ø13x35cm. Minimale chi...

Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 100 EUR

Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...

Antieke zilveren bouillonlepel, 1862
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke 835/000 zilveren bouillonlepel met grote ronde bak van circa Ø 6,2 cm. Om steelaanzet Haags Lofje en steel einde rond model met kam. Anno 1862. Afmeting: L 19 cm. Gewicht: circa 41 gr...

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw, geplaatst in een bijzondere schede met sagrijnenleer en zilveren biezen. 18 cm. Heft van het mes wat beschadigd, verder in goede staat

Zilveren schaar, naaldenkoker en vingerhoed
Startprijs 100 EUR

Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....

Zilveren rinkelbel
Startprijs 250 EUR

Zilveren rammelaar, 835/000, in de vorm van een zeemeermin met 3 belletjes en een ketting. Grootte rammelaar 7x6,5cm. ca 78 gram. MT.: v.d.Meulen, Joure. In goede staat

Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels getorste steel bekroond met figuur met een kind. MT.: M.H.Merkelbach, Harlingen, jl.:B:1836. 18 cm. ca 60 gram. In goede staat

Antieke tas met zilveren beugel en rokhaak
Startprijs 250 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 200 EUR

Kralentas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Tas met papegaaienbeugel versierd met graveerwerk met zeilschepen en een rokhaak met graveerwerk ook met zeilschip. MT.: vermoedelijk Clemens Hellege...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR

Kralentas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Tas met opengewerkte gecontourneerde beugel versierd met floraal decor. MT.: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. Voorzien van initialen aan de binnenzijde ...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, met gezaagde ronde bak voorzien van een rand met floraal decor en in het midden een afbeelding van 2 figuren met een putto. De steel heeft een krul en is versierd met...

Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, op een rond gecontourneerde voet voorzien van een gedraaide bewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 21x10x20cm. Met gevulde voet. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1781
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Francois Simons-'s Gravenhage. Anno 1781. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1756
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Hendrik de Wint I-'s Gravenhage. j.l.: K. Anno 1756. Afmeting: L 20,5 cm. Gewicht: circa 75 gram. In goede staat.

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model versierd met filigrainwerk en aan de achterzijde voorzien van een ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.:P:1849. ø5cm. ca 32 gram. In redelijk ...

3 Zilveren gespen
Resultaat: 70 EUR

Lot met 3 zilveren gespen, 833/000, gecontourneerde modellen versierd met knopjes en filigrainwerk. 8-10 cm. ca 112 gram. In goede staat

Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw

3 Zilveren doosjes
Resultaat: 150 EUR

Drie zilveren doosjes, 833/000, 2 rechthoekige modellen, één met ribbewerking en één met floraal graveerwerk. 6,5x3,6cm. En een vierkant gecontourneerd doosje met graveerwerk. 5,5x5,5cm. Jaartallen 18...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 120 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, met omgeslagen rand voorzien van floraal graveerwerk. Voorzien van roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 houten pootjes. MT J.Mulder Amsterdam. jl: V:1855....

Paar antieke zilveren keelknopen
Startprijs 80 EUR

Paar zilveren keelknopen, 833/000. 27 mm. totaal ca 21 gram. Knopen zijn wat gedeukt verder in goede staat

Lot plated (divers)
Resultaat: 30 EUR

Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.

Zilveren schep
Startprijs 120 EUR

Zilveren schep, 833/000, met gecontourneerd gezaagd blad voorzien van agaten heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:g:1866. 24,5cm. ca 66 gram. In goede staat

Zilveren ei-of natfruitlepel, 1786
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e eeuws zilveren ei- of natfruitlepel met ajour gezaagde bak. Steelaanzet zogenaamd dubbel lof, steeleinde rond model met kam. Mr. Huibert Alkers-Amsterdam. J.l.: B. Anno 1786. Afmeting: L 1...

Schildpad koker en beursje met zilver
Startprijs 150 EUR

Schildpad koker en beursje met zilver, 833/000. Rechthoekige koker met zilveren randen opgelegde elementen voorzien van gravure, 14x8,5x2cm en een beursje met zilveren rand en element versierd met gra...

Zilveren zeeflepel, 1894
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren zeef, zogenaamde 'motespoon'. Met schelp-vormige bak en getorste steel. Gegraveerd heft. Mr. F.H. Londen. J.l.: T. Anno 1894. Afmeting: L 11 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staa...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een deels getorste steel voorzien van graveerwerk. De achterzijde van de bak is voorzine van een gravure: J.S.Kamstra 4 juni 1911. MT.: J.H.schijfsma Sneek, jl.:y:...

Zilveren empire couvert, 1821-1822
Startprijs 100 EUR

835/000 Zilveren empire couvert met spitse stelen. Mr. G. Franken, Waarborg district Rotterdam. Gewijzigd in W. Franken-Gouda. J.l.: M en N. Anno 1821en 1822. Afmeting: L 20-21 cm. Gewicht: totaal cir...

Lot divers zilver 5x
Resultaat: 100 EUR

Lot divers zilver met zilveren kinderbeker met gravure, CAvO, een klontjestang met hanenpoten, een zilveren mes met florale bewerking, een suikerschep met een bak voorzien van figuren. diverse gehalte...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 800/000, versierd met leeuwenkoppen, krullen en kwabben. Voorzien van ketting. breedte 10 cm. In goede staat

Zilveren klontentang + theeschep
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...

Tas met zilveren papagaaienbeugel
Resultaat: 200 EUR

Geborduure tas voorzien van zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met graveerwerk en een rokhaak met afbeelding van een figuur met geiten. J.Ijskamp, Harlingen, jl.:F:1815 en rokhaak: T.Eekhof, Leeuward...

Lodereinflesje met goud
Resultaat: 100 EUR

Kristallen odeurflacon voorzien van ruitslijpsel met gouden kraag en dop met gepointilleerde gravure. Met binnenstop. ø3,1x9cm. Dop iets gedeukt, verder in goede staat

Lodereinflesje met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflesje op ronde voet voorzien van slijpwerk. Met brede zilveren kraag en dop, 833/000. ø5x15cm. In goede stat

Zilveren lodereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekige model met ribdecor. versierd met schild-element. jl.:W:1831. 3,5x2x4cm. ca 22 gram. Wat gedeukt, verder in goede staat

Twee zilveren roomlepels, 1897
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 835/000 zilveren roomlepels met geschulpte bakken en gedreven afbeeldingen van molen met zwanen. Haakstelen met platte cartouch wapenschildjes. Eén keer bekroond met zittende putti en één...

Zilveren naai-accessoires 5x
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse zilveren naai accessoires, met 2 naaldenkokers versierd met graveerwerk, een schaar met zilveren grepen en schede voorzien van gepointilleerde bewerking, een breischede met klem, 833/...

Mosterpot met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen mosterdpot met accolade-vormige rand, geplaatst op een zeskantige zilveren voet versierd met graveerwerk. Met zilveren kraag en scharnierend deksel. ø8x16cm. Enkele kleine chips. In goede s...

3 Tasjes met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Antiek tasje en 2 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000, alle drie voorzien van floraal graveerwerk. 9-13cm.

Zilveren gelegenheidslepel, 1846-1853
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met 'De Liefde', ronde gegraveerde bak met zwaluwstaart-aanzet. Mr. J. van Straaten-Hoorn. 1846-1853. Afmeting: L 18 cm. Gewic...

3 Kralenbeursjes met zilver
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen voorzien van graveerwerk. 8-11cm. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1743
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof, rug en steeleinde Haags Lof. Vage initialen. Mr. Jan Cristoffel Uftzen I-Leiden. Anno 1743. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 50 gram. In...

Antieke zilveren lepel, 1790
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.

Stel antieke zilveren eierlepels, 1861
Startprijs 100 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren eierlepels met gecontourneerde stelen en fraaie scherpe graveringen. Als nieuw. Mr. A. Kuylenburg-Schoonhoven. Anno 1861. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 88 gram. In go...

Antieke zilveren strooilepel, 1791
Startprijs 80 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram....

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Zilveren pasteischep, 1919
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren pastei-schep, steel met tweezijdige filetrand. Mr. C.L.J. Begeer-Utrecht, j.l.: J. Anno 1919. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel, 1888
Startprijs 90 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren gelegenheidslepel met op achterkant van bak een wapen gravure. Met tak-vormige steel, bekroond met fraaie grote bijbelse voorstelling van Jezus met Samaritaanse vrouw bij w...

Kaas- of hapjes mes met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...

Zilveren eierlepel, 1877
Startprijs 70 EUR

835/000 Zilveren eierlepel met ajour gezaagde bak, en steel met filetrand. Mr. Gerrit van der Dussen-Schoonhoven. J.l.: S. Anno 1877. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 27 gram. In goede staat.

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...

Zilveren vork, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...