Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekselpot Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met geisha/spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Twee pijpvazen, 19e eeuw, één chip voet. En een Queng Lung-stijl schaal met landschap decor. ...

Chinese schenkkan, H 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met figuren in landschap/wolken decor. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels met Lange Lijs decor Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop Ø 9,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinese terracotta geglazuurde schotel met floraal decor. Afmeting: H 2 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese theepot
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen theepot met figuren/landschap decor + tekst. Afmeting: 12 x 17,5 x 6 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 8,9 cm.
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,7 x Ø 8,9 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees Swatow porselein (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur en kraanvogel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese oorvazen, H 42,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese celadon schotels Ø 14 - 15 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon borden met diverse decors. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bord met figuren decor heeft haarlijn. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 15,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor + geschriften. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Japanse bronzen (cloisonné) vaas
Resultaat: 120 EUR

Japanse bronzen vaas. Musen en Yusen. Cloisonné met emaille zilverreiger decor. Ontwerp Gonda Hirosuke. 1865 - 1937. Bodem mist. Afmeting: H 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.

Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné knobbelvaas met draken decor. Circa 1880. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Kanton vaas, H 36 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese celadon schalen Ø 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo porselein. Bestaande uit: celadon kom met geritste signatuur + drie schalen met glazuur. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees Jadeïet figuur
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees jadeïet figuur. Geisha. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: tien schotels + negen koppen. Landschap/bloemvazen decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Schotels goed. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met foraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 180 EUR

Chinese Yixing trekpot met glazuur. Floraal/vlinder decor. In pompoenvorm. Circa 1900. Afmeting: 11,5 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen plaquette in houten lijst. Met afbeelding van Chinese godheid met kraanvogel en kind. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen op sokkel
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese cloisonné vazen op console. Floraal/vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren/ruiter/tekst decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (11x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Japanse/Chinese bronzen vaas, H 38 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met kraanvogel/bamboe decor. 19e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese papkom + onderschotel
Startprijs 100 EUR

Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen papkom met deksel + oren + schotel. Stukje oor los erbij, verder in goede staat. Afmeting: H 12 x Ø 12 cm.

Antieke bronzen olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vaas met perzik decor, H 56 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen perzik vaas met bodemmerk en perzikboom. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 37,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.

Chinese botervloot
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met floraal decor. Afmeting: 8 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese botervloot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met tuin decor. 18e Eeuw? Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen kantige vaas met draken/feniks en goud decor. Afmeting: 24 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal op voet Ø 22,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal op hoge voet met celadon glazuur en draken/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vaas met draken decor
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk van zijde
Startprijs 180 EUR

Chinees kunstwerk van zijde in houtgestoken lijst. Met kraanvogel/paradijsvogel et cetera. Afmeting: H 75 x B 42 cm. In goede staat.

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 160 EUR

Chinees porseleinen kinder hocker. Kantonees met Familie Rose, floraal/goud/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,4 cm.
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese miniatuurvazen. 1x Knobbelvaas. 1x Balustervaas, chip. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 18,4 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn figuren decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 18,4 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Kanton vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.

Chinese plaquette in bladvorm
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen plaquette in bladvorm. Werd gebruikt als inktsteen. Met groen glazuur. Afmeting: 23,5 x 15 x 1,5 cm. In goede staat.

Chinese gouache, Keizerlijk paar met kinderen
Startprijs 200 EUR

Chinese gouache op rijstpapier. Keizerlijk paar met kinderen. 19e Eeuw. Iets beschadigd rechts. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenbeker
Resultaat: 80 EUR

Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en perzikboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha/zotjes en tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel Ø 16,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wandplaquette
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese hardhouten wandplaquette met parelmoer-inleg. Afmeting: H 61 x B 18 x D 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas H 14,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese cloisonné vaas met draken/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese cloisonné vaas. Octagonaal. Met floraal/zotjes decor. Afmeting: 14 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Chinese cup op hoge voet
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met blauw-groen glazuur + reliëf figuren decor. Afmeting: 8,7 x 8,2 x 8,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met oren en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen rolvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 43 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm.In goede staat.

Chinese drakenpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Japans Imari
Startprijs 90 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: kom, twee schalen. Floraal/goud decor. Eén kleine oude haarscheur. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

Chinese glazen kom Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese glazen kom op hoge voet 'blue John'. Glas met marmer effect. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinese vazen (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.