Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Bestaande uit: vier dekseldozen en twee bolvazen. Floraal decor. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop en schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie koppen + vier schotels. Eén schotel chip, twee koppen goed, één beschadigd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap/bergen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom
Startprijs 750 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...

Lot Chinees Kang Xi porselein (6x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinese Kang Xi kop en schotels. Divers. Bestaande uit: Twee schotels + vier koppen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 13 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. 1x Floraal/vleermuis/draak decor. 1x Klein, chip tuit. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose plantenpot Ø 13,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose plantenpot met bloesemtak/vogel/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 11 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinees beeld
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Startprijs 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese kom + zeepstenen fiuguur
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Startprijs 30 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

Twee Japanse Meiji cloissoné vazen, H 16 cm.
Startprijs 220 EUR

Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 46,7 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 38 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Startprijs 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 700 EUR

Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese parapluhouder/ vaas in Kang Xi-stijl, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 68 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Twee Japanse sierschotels
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 250 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese vazen
Startprijs 500 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas met gouden draak en bodemmerk. 1x Groenglazuur vaas met bodemmerk. 1x Porseleinen vaas met blauw glazuur en floraal reliëf, met bodemmerk. Afmeting: H 8 ...

Chinese celadon schaal
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs glazuur + craquelé. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas van bamboe
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung trekpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 600 EUR

Chinese bronzen boeddha met restvergulding en merktekens op de rug. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 600 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose pijpvaas met bamboe/vogel decor + bodemmerk. Familie Rose kopje met bloesem/vogel/vlinder decor + bodemmerk. Drie delen capucijne porselein, ch...

3 Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Lot China/Japan (13x)
Resultaat: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese cloisonné dekseldoos met floraal decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees porselein. Onder andere: Gemberpot, twee Satsuma vazen, zes koppen + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinese olielamp
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenvaas
Startprijs 80 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. En twee Japanse Satsuma vazen met floraal/vogel/vlinder decor, één chip. Circa 1920. Afmeting: 1...

Grote Arita schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Japanse Arita schotel of Chinese Wanli-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Tijger in landschap/coulissen decor. Afmeting: Ø 30 cm .In goede staat.

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sencer
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese plated spiritual sencer/wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 30 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese kwispedoor
Resultaat: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot met zilveren tuit
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese republiek vazen
Resultaat: 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat

Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 240 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 260 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 260 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers, Japan (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vleesschaal
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.