Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschap/figuren decor/Queng Lung. Minimale schilfers. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte pot met fabeldieren/floraal/vlinder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 29 x Ø 35,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Song-stijl kom met reliëf floraal decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in vitrine-lijst. 19e Eeuw. Landschap met pagodes. Reliëf. Afmeting: H 23,5 x B 14 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén Queng Lung standaard met landschap decor. Eén celadon vaas in Sung-stijl. Afmeting: 9,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met boom/tuin met vogels/coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips. Afmeting: H 8,5 x Ø 20,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Antieke bajonet met bronzen heft. Nr. 17. 19e Eeuw. Afmeting: L 54,7 cm. In goede staat.