Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 18,4 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschap/figuren decor/Queng Lung. Minimale schilfers. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 400 EUR

Zes delen Chinees porselein. Divers. Onder andere; kopje met rood glazuur, twee capucijne kopjes (chips), Chinese schotel (haarlijn), twee capucijne schotels (chips). Afmeting: 5,5 - 14 cm. In matig/r...

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose bloempot Ø 35,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte pot met fabeldieren/floraal/vlinder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 29 x Ø 35,5 cm. In matige staat.

Chinese Song vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen bolvaas in Song. Rood-groen glazuur. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote vuurvergulde pendule
Startprijs 1.900 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...

Chinese Song-stijl kom Ø 19,8 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Song-stijl kom met reliëf floraal decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese celadon vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in vitrine-lijst. 19e Eeuw. Landschap met pagodes. Reliëf. Afmeting: H 23,5 x B 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 16,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 240 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén Queng Lung standaard met landschap decor. Eén celadon vaas in Sung-stijl. Afmeting: 9,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met boom/tuin met vogels/coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips. Afmeting: H 8,5 x Ø 20,3 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude dekseldozen
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Hermann, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen (hang)bloempotten met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Twee marmeren vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke 17e - 18e eeuwse gravure
Resultaat: 70 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse gravure. Antonius van Dijck pinxit. C. Galle excudit Antwerpie. Italiaanse figuren voorstelling. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 32 cm. In goede staat.

Koppel pistolen
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.

Bajonet met bronzen heft
Resultaat: 80 EUR

Antieke bajonet met bronzen heft. Nr. 17. 19e Eeuw. Afmeting: L 54,7 cm. In goede staat.