Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 74 x 36 x 27 cm.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vrijslinger, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Hollandse Friese stoelklok. Afmeting: 81 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Antiek vijf-delig klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek vijf-delige keramieken klokkenstel. Circa 1900. Gemerkt monogram + Rhein. Stil uurwerk. Klok chip + vazen enkele chips. Afmeting: H 16 - 29 cm. In redelijke staat.

Antieke Carrara pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Weense regelateur
Resultaat: 100 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke scheepsklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing Smith Empire scheepsklok. Mechanisch. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Junghans koekoeksklok, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Junghans koekoeksklok. Circa 1920. Afmeting: 45 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Jugendstil wandklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse glazen Jugendstil wandklok met achter-glas-voorstelling. Kunst und Industrie Ausstellung Düsseldorf, 1902. Pfeilkreuz uurwerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke jaarpendule onder stolp
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Twee regulateur klokken
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koekoekklok
Resultaat: 90 EUR

Twee oude antieke koekoeksklokken met slinger en gewichten. Houtgesneden. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stuk versiering (rechts) mist. Afmeting: 34 x 30 x 13 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Vergulde Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde Franse Louis Philippe romantische pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1860. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule + buffetklok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1900. Weekloper, stil-uurwerk. En een eiken buffetklok. Circa 1920. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Hollandse staartklok
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Twee regulateur klokken, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.