Grote antieke Duitse of Franse porseleinen pop. Circa 1910. 109-15 DEP. Met vast ogen, gelede lichaam en oorgaten. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1910. Gemerkt S.H. David-ster en P.B. Nr. 914/12. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Acht delen oud blikken opdraai-speelgoed. Hoofdzakelijk China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt G.K. Circa 1910. Nr. 44/30. Met echt haar, gelede lichaam, oorgaten en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.