Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Groot antiek blikken met ijzer speelgoed kanon. No. 15 CC Charger. For No. 15 F.C. and No. 15 AC. Met gietijzeren wielen. Met ontsteking. Circa 1910. Verder geen merk gevonden. Afmeting: L 62 cm. In g...
Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt G.K. Circa 1910. Nr. 44/30. Met echt haar, gelede lichaam, oorgaten en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Drie Duitse porseleinen poppen/speelgoed. Circa 1900 - 1930. Onder andere; porseleinen poppenbuste S.L. nummers. Porseleinen poppenbuste ongemerkt. Klein poppetje, nr. 36-11. En een theemuts met buste...
Twee oude Duitse celluloid schildpad poppen. Nr. 46. Circa 1960. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee dozen vol Hollands Meccano speelgoed met boekjes, uitgebreid. Circa 1930. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...
Acht delen oud blikken opdraai-speelgoed. Hoofdzakelijk China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1910. Gemerkt S.H. David-ster en P.B. Nr. 914/12. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse of Franse porseleinen pop. Circa 1910. 109-15 DEP. Met vast ogen, gelede lichaam en oorgaten. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 342/10. Circa 1920. Met slaapogen en baby-lichaam. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300/7. Circa 1920. Met slaap-ogen en baby-lichaam. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1920. Kammer & Reinhardt en Simon & Halbig. Nr. 126. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Kammer & Reinhardt + Simon & Halbig. Nr. 121. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam en vaste ogen. Nr. 390. Circa 1920. Afmeting: 43 cm. In goede staat.