Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Grote eivormige Art Deco glazen plafonniere met chroom. Circa 1935. Afmeting: 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Vijftien delen oud messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
Antieke bronzen lavabo. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 15 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Tibetaanse bronzen klankschaal met geëtst decor en lotusbloem op de bodem. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vogelkooi met lade. Circa 1880. Afmeting: 57 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf-delige messing haardset met vuurbokken. 19e Eeuw. Afmeting: 34 - 77 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.