Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten Schwarzwald tafelstuk met patrijs. Schaal in bladvorm. Circa 1890. Afmeting: 23 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees geglazuurd terracotta. 1x Schenkkan met bruin glazuur. 1x Bolvaas met groen glazuur. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse of Afrikaanse scepter. Koperdraad, zijde et cetera. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 140 - 143 cm. In goede staat.
Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 76 x 83 cm. In goede staat.
Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee grote kaarskandelaren met ranken en putti op marmeren basement. Zwaar compositie metaal. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse steengoed kruik met floraal decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...
Oude messing tafellamp met antieke gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken beren. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 8 - 28 cm. In goede staat.
Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Miniatuur schaakspel + wijnaccessoires. Onder andere; wijnopener, thermometer + stop. 21e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.