Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot koperwerk (3x)
Startprijs 35 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Eiken stoof
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met keramieken binnenbak en bronzen hengsel. Afmeting: 18 x 27 x 22 cm. In goede staat.

2x Koperen samovaar
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Italiaanse vergulde wandlamp
Startprijs 40 EUR

Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Gobelin, Koningshuis
Startprijs 50 EUR

Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.

Twee kraankannen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startprijs 100 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Bascule met gewichten
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startprijs 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR

Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws kerkelijk offerblok
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws eikenhouten kerkelijk offerblok. Gepolychromeerd. Met origineel beslag. Afgesloten, sleutel mist... Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Twee delen antiek brons
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek brons. 1x plaquette met landarbeiders. 1x Jugendstil schaal. Circa 1900. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Adam & Eva. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Franse vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke zware compositie metalen vaas. Frankrijk. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse vazen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Startprijs 150 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Drie kandelaren
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke bronzen penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Vijf antieke presenteerbladen
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.

Antieke waaier van been
Startprijs 70 EUR

Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardplaat
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.