Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.

Grote tafellamp
Startprijs 200 EUR

Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.

Decoratieve tafellamp 'Rembrandt van Rijn'
Startprijs 80 EUR

Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Oude smeedijzeren wildhaak
Startprijs 50 EUR

Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot kruisbeelden etc...
Startprijs 80 EUR

Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.

Set metalen jerrycans
Startprijs 75 EUR

Twee nieuw beschilderde metalen jerrycans met Gulf opschildering. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met gesatineerd glas
Resultaat: 90 EUR

Messing hanglamp met gesatineerd glas + floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse barometer + thermometer
Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Bronzen baardman-kruik
Startprijs 60 EUR

Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Drie delen antiek koperwerk
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Duitse historisme tazza, 1880
Startprijs 200 EUR

Duitse historisme tazza van gietijzer. Door E.G. Zimmerman. Circa 1880. Neo renaissance met Amor. Afmeting: H 22,5 x Ø 27,5 cm. In goede staat.

Glazen lamp
Resultaat: 80 EUR

Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

7-Lichts kandelaar
Startprijs 90 EUR

Grote ijzeren 7-lichts kandelaar. Grijs gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Gietijzeren jardiniere in barok-stijl
Startprijs 90 EUR

Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.

Vogeldrinkbak
Startprijs 125 EUR

Grote aluminium tuinvogel waterdrinkbak in schelpvorm met vogels gedecoreerd. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 42 cm. In goede staat.

Set gietijzeren tuinvazen
Startprijs 80 EUR

Twee gietijzeren tuinvazen met oren. Barok-stijl. Wit gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Bronzen object
Startprijs 150 EUR

Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen krukgewichten (7x)
Resultaat: 40 EUR

Zeven antieke bronzen krukgewichten. Engeland. 50 gram tot 2 kilo. Afmeting: In goede staat.

Neo gotische plaquette
Resultaat: 50 EUR

Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke rookset, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke handgesneden rookset. Bestaande uit: asbak, pijphouder, lucifershouder + beer. Circa 1900. Afmeting: 13 x 18 x 15 cm. In goede staat.