Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Prachtige antieke Engelse microscoop
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse vazen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse globe, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Majolica biertap
Startprijs 250 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen vazen
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie antieke miniatuur portretten
Startprijs 280 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. Damesportretten. 1900 - 1930. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch wandreliëf Ø 98 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.

Statenbijbel
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.

Carrousel steenbok
Startprijs 300 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Franse jardiniere met boulle
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten jardiniere met boulle-inleg en verguld bronzen montuur. Afmeting: 18 x 39 x 26 cm. In goede staat.

Antieke film projector
Startprijs 350 EUR

Antieke film projector van blik, met accessoires. Met merkteken. Circa 1920. Afmeting: 38 x 40 x 14 cm. In goede staat.

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Startprijs 375 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese olielampen
Startprijs 600 EUR

Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Lamp, Zeehond met bol
Startprijs 800 EUR

Bronzen lamp met zeehond op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren
Startprijs 990 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.

Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Negen antieke miniatuur portretten
Startprijs 1.300 EUR

Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.