Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische figuren voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.