Twee dozen met divers oud/antiek koperwerk. Onder andere; lampen, kandelaren et cetera. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Leuke staande vintage lamp met kunststof kap. Gemerkt Hagoort. Circa 1970. Afmeting: 163 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Circa 1840. Afmeting: H 40 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma lamp met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk dienblad met vogel/bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gestoken wandconsole. Neo gotisch. Circa 1880. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen empire tazza. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Schlott Hohner & Co. pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 36 x 43 x 49 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Messing Morse seinsleutel. Nederlandse militaria, 50-er jaren. Afmeting: 11 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.