Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Bestaande uit: wandklok, naaimachine, Chinees porselein, camera Ernemann Dresden. Afmeting: 5 - 43 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Verlichte globe op houten voet. Scan-Globe A/5 Dänemark 1972. Afmeting: H 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Messing Morse seinsleutel. Nederlandse militaria, 50-er jaren. Afmeting: 11 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met antieke gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.
Zeven antieke bronzen krukgewichten. Engeland. 50 gram tot 2 kilo. Afmeting: In goede staat.
Twee messing neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten reisschrijfkist met zijwaartse lade (met inktpotten). Origineel beslag, slot mist. Circa 1800. Afmeting: 12 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wand zoutvat met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: 28 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.
Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstokken. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 62 - 83 cm. In goede staat.
Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote eivormige Art Deco glazen plafonniere met chroom. Circa 1935. Afmeting: 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing/koperen tazza met putti en kopergeslagen geplooide schaal. Circa 1890. Afmeting: 27,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse neo renaissance kopergeslagen spiegels. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 63 cm. In goede staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.