Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee boeddha hoofden
Startprijs 90 EUR

Twee oude boeddha hoofden van terracotta. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 34 cm. In goede staat.

Grote tinnen klepkan
Startprijs 90 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse tinnen klepkan met monogram op deksel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Russisch boek met documenten
Startprijs 100 EUR

Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.

Kroon voor heilig beeld
Startprijs 100 EUR

Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Perzische waterkan
Startprijs 100 EUR

Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Twee vergulde kaarskandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse tabaksdoos met romantische figuren voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer
Startprijs 100 EUR

Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Twee vergulde bronzen plaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Twee gestoken figuren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houtgestoken beren. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 8 - 28 cm. In goede staat.

Eiken stoof
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met keramieken binnenbak en bronzen hengsel. Afmeting: 18 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startprijs 100 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startprijs 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR

Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie kandelaren
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke bronzen penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse tabaksdoos
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.

Twee meerschuim wandplaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse meerschuim wandplaquettes met romantisch figuren decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws boek met perkament Amsterdam
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

3x Vijzels
Startprijs 100 EUR

Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp
Startprijs 100 EUR

Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Figuurlijke vaas, 1900
Startprijs 100 EUR

Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee Indische dekseldozen
Startprijs 120 EUR

Twee Indische houten dekseldozen met messing beslag + slot. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Bord met putti's/plaquettes
Startprijs 120 EUR

Zware vergulde messing wandschotel in historisme-stijl. Met figuren en lithografieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Antiek vergulde broche met portret
Startprijs 120 EUR

Antiek vergulde broche met miniatuurportret. Achter-glas-schilderij. Verf laat deels los in achtergrond. Afmeting: 5,5 x 4,5 cm. In redelijke staat.

Twee theestoven
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote koperen plantenbak, 1880
Startprijs 120 EUR

Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma bloempot
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Satsuma bloempot met vergulde messing monturen. Figuren/draken decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 35 x Ø 24 cm. In goede staat.

Keiler kop
Startprijs 120 EUR

Opgezette wildzwijn kop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.

Grote antieke kraagkandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Oude kolenbak met parelmoer
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kraantjeskan
Startprijs 120 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2 Palissander panelen
Startprijs 120 EUR

Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vogeldrinkbak
Startprijs 125 EUR

Grote aluminium tuinvogel waterdrinkbak in schelpvorm met vogels gedecoreerd. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 42 cm. In goede staat.

Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Jugendstil fruitschaal Ø 40 cm.
Startprijs 130 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen dienblad met plaquette
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.

Schatz scheepsklok + barometer
Startprijs 150 EUR

Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee antieke tafellampen, 1920
Startprijs 150 EUR

Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Startprijs 150 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardplaat
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.

Bronzen object
Startprijs 150 EUR

Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 150 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelschaal met brons
Startprijs 160 EUR

Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Schwarzwald tafelstuk, 1890
Startprijs 160 EUR

Antiek notenhouten Schwarzwald tafelstuk met patrijs. Schaal in bladvorm. Circa 1890. Afmeting: 23 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1880
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam haardscherm in Romeinse stijl
Startprijs 160 EUR

Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1800
Startprijs 160 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

2x Pre Columbiaanse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...

Twee uithangborden
Startprijs 200 EUR

Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.

Wandlamp met engel
Startprijs 200 EUR

Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse theestoof, 1800
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Twee kandelaren met putti
Startprijs 200 EUR

Twee grote kaarskandelaren met ranken en putti op marmeren basement. Zwaar compositie metaal. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Adam & Eva. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote tafellamp
Startprijs 200 EUR

Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Antieke Franse barometer + thermometer
Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Duitse historisme tazza, 1880
Startprijs 200 EUR

Duitse historisme tazza van gietijzer. Door E.G. Zimmerman. Circa 1880. Neo renaissance met Amor. Afmeting: H 22,5 x Ø 27,5 cm. In goede staat.

Palissanderkist met inhoud
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke bijbel met verguld slot
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe Ø 13 cm.
Startprijs 240 EUR

Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.

Antiek koptisch weefsel fragment in lijst
Startprijs 250 EUR

Antiek koptisch weefsel fragment in lijst. 5e - 6e Eeuw. Met boek. Afmeting: H 13 x B 13,5 cm. In goede staat.

Prachtige antieke Engelse microscoop
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse vazen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse globe, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Majolica biertap
Startprijs 250 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen vazen
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie antieke miniatuur portretten
Startprijs 280 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. Damesportretten. 1900 - 1930. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch wandreliëf Ø 98 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.

Statenbijbel
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.

Carrousel steenbok
Startprijs 300 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR

Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Franse jardiniere met boulle
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten jardiniere met boulle-inleg en verguld bronzen montuur. Afmeting: 18 x 39 x 26 cm. In goede staat.

Antieke film projector
Startprijs 350 EUR

Antieke film projector van blik, met accessoires. Met merkteken. Circa 1920. Afmeting: 38 x 40 x 14 cm. In goede staat.

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Startprijs 375 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese olielampen
Startprijs 600 EUR

Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Lamp, Zeehond met bol
Startprijs 800 EUR

Bronzen lamp met zeehond op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren
Startprijs 990 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.

Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Negen antieke miniatuur portretten
Startprijs 1.300 EUR

Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.