Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse historisme tazza, 1880
Startprijs 200 EUR

Duitse historisme tazza van gietijzer. Door E.G. Zimmerman. Circa 1880. Neo renaissance met Amor. Afmeting: H 22,5 x Ø 27,5 cm. In goede staat.

Glazen lamp
Resultaat: 80 EUR

Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

7-Lichts kandelaar
Startprijs 90 EUR

Grote ijzeren 7-lichts kandelaar. Grijs gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Gietijzeren jardiniere in barok-stijl
Startprijs 90 EUR

Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.

Vogeldrinkbak
Startprijs 125 EUR

Grote aluminium tuinvogel waterdrinkbak in schelpvorm met vogels gedecoreerd. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 42 cm. In goede staat.

Set gietijzeren tuinvazen
Startprijs 80 EUR

Twee gietijzeren tuinvazen met oren. Barok-stijl. Wit gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Bronzen object
Startprijs 150 EUR

Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zes-delgie messing haardset
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.

Twee bronzen penkandelaren
Resultaat: 120 EUR

Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen krukgewichten (7x)
Resultaat: 40 EUR

Zeven antieke bronzen krukgewichten. Engeland. 50 gram tot 2 kilo. Afmeting: In goede staat.

Lot antieke gewichten (9x)
Resultaat: 180 EUR

Lot van negen antieke bronzen gewichten. 20 gram tot 10 kilo. Afmeting: 2 - 17 cm. In goede staat.

Neo gotische plaquette
Resultaat: 50 EUR

Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke rookset, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke handgesneden rookset. Bestaande uit: asbak, pijphouder, lucifershouder + beer. Circa 1900. Afmeting: 13 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Twee Art Deco coupes, 1920
Resultaat: 45 EUR

Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Stel messing kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee messing neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke zeldzame briefopener
Startprijs 90 EUR

Antieke, zeldzame briefopener. Messing. Circa 1900. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Twee messing kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee neo gotische (kerkelijke) messing kaarskandelaren. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Wapenschild met twee dolken
Startprijs 70 EUR

Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.

Palissanderkist met inhoud
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.

Lot kerkelijk koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 225 EUR

Vier antiquarische boeken. Perkament. 1x Anno 1763, Jus Canonicum Universum. 1x Anno 1750, R.P. Vincent II Houdry E Societate Jesu bibliotheka. 1x Jus Canonicum Universum Lara Methodo 1763. 1x R.P. Ho...

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 220 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken. Perkament. 1x Novissina praxis criminalis et civilis Anneli de Sarno, anno 1606. 1x Augustini Barbosae T.V.D. Lusitani protonotari apostolici, anno 1638. Afmetin...

Antiquarisch boek 16e
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee penkandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vier antieke Corpus Christi beelden.
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kruideniersscheppen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.

Vier tinnen kannen
Startprijs 90 EUR

Vier antieke tinnen kannen. Drie klepkannen + één kruik. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma bloempot
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Satsuma bloempot met vergulde messing monturen. Figuren/draken decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 35 x Ø 24 cm. In goede staat.

Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 27 x 7 cm. In goede staat.

17e Eeuws antiquarisch boek 1699
Resultaat: 130 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollandse neo renaissance kopergeslagen spiegels. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 63 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Startprijs 60 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Twee meerschuim wandplaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse meerschuim wandplaquettes met romantisch figuren decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Twee kandelaren met onyx
Resultaat: 225 EUR

Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Kleine antieke apothekerskast
Resultaat: 45 EUR

Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.

4x Blauwe bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee boeddha hoofden
Startprijs 90 EUR

Twee oude boeddha hoofden van terracotta. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 34 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeelden
Startprijs 60 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

Fontein met figuur
Resultaat: 70 EUR

Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

4-Delige tuintafelset van beton
Resultaat: 160 EUR

Vier-delige tuintafelset van beton. Eind 20e Eeuw. Bestaande uit: drie banken van H 46 x 125 x 35 cm. + een ronde tuintafel op voet, gedecoreerd met druivenrank. Afmeting: Ø 100 x H 75 cm. In goede s...

Twee antieke dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Oude klarinet in koffer
Startprijs 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Engelse bestek/documentenkist
Startprijs 70 EUR

Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Twee-delige marmeren piedestal
Resultaat: 180 EUR

Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Jugendstil karaf
Startprijs 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Opgezette wildzwijn kop
Resultaat: 225 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.

Schildpad theedoos
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Marmeren coupes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren
Startprijs 990 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.

Drie tinnen kannen
Resultaat: 60 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Gietijzeren ketel + ophanging
Startprijs 45 EUR

Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Vier antieke messing pannen
Resultaat: 45 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Vier tinnen schalen
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Indonesische dekseldoos, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.

Lot antiek devotia (2x)
Startprijs 30 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.

Keiler kop
Startprijs 120 EUR

Opgezette wildzwijn kop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Resultaat: 25 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse globe, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil fruitschaal Ø 40 cm.
Startprijs 130 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Majolica bokalen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuws boek met perkament Amsterdam
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

3x Vijzels
Startprijs 100 EUR

Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 50 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Grote antieke kraagkandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Franse bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Franse plafonniere, 1920
Resultaat: 120 EUR

Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder met glaswerk
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Carrousel steenbok
Startprijs 300 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Majolica biertap
Startprijs 250 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1880
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam haardscherm in Romeinse stijl
Startprijs 160 EUR

Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1800
Startprijs 160 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

2 Opaline petroleumlampen
Resultaat: 150 EUR

Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude kolenbak met parelmoer
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kraantjeskan
Startprijs 120 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Empire doofpot, 1820
Startprijs 80 EUR

Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.

2 Palissander panelen
Startprijs 120 EUR

Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Gestoken blaasbalg
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.