Antieke Duitse notenhouten vertico-opstand. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 67 x 90 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met tegels. Schepen decor. Met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 110 x B 105 cm. In goede staat.
Mahoniehouten commode, waarvan boven gedeelte met glas. Afmeting: H 206 x B 102 x D 49 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Antieke Engelse spiegel met bronskleurige houten lijst. Circa 1880. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.
Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...
Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.
Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.
Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Mahonie eettafel. Willem III periode. Circa 1860 - 1870. Blad van massief hout. Afmeting: L 130 x B 100 x H 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Mahonie chaise longue. Holland. Willem III periode. Circa 1860. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: B 202 x H 118 x D 68 cm. In goede staat.