Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...
Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.