Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse neo renaissance eikenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. Circa 1890. Afmeting: 115 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl. Met mooie stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 35 x 65 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met smeedijzeren beslag. Afmeting: 84 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast. Recentelijk handgepolitoerd. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 72 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Mahonie eettafel. Willem III periode. Circa 1860 - 1870. Blad van massief hout. Afmeting: L 130 x B 100 x H 78 cm. In goede staat.
Ovale Franse eiken tafel. Circa 1870. Poot met snijwerk, vossekoppen. Afmeting: 114 x 100 x 60 cm hoog. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten biedermeier sofa. Circa 1850. Afmeting: 102 x 196 x 71 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans niervormig damesbureau met verguld bronzen beslag en notenhout fineer. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.
Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.
Chinese houtgestoken etagiere tafel met draaibaar marmeren blad en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Circa 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands empire secretaire met volle geeboniseerde zuilen en koperen kapitellen. Mooie patina. Circa 1820. Afmeting: 163 x 45 x 96 cm. In redelijke staat. behoeft reparatie.