19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Art Deco lectuurhouder met metalen spijlen en beslagen met koper. Circa 1920. Afmeting: 72 x 45 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray. Circa 1920. Afmeting: 90 x 25 x 28 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
Art Deco theekast van mahoniehout. Circa 1930. Afmeting: 76 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 83 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Eén spijl gebroken. Afmeting: 86 x 45 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Notenhouten kast met zuilen. Circa 1880. Panelen met wortelnoten, deels uitneembaar. Afmeting: H 194 x B 122 x D 68 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Biedermeier. Circa 1820. Met schuine klep. Afmeting: H 204 x B 109 x D 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse commode met verschillende houtsoorten. Moet gerestaureerd worden. Afmeting: H 81 x B 130 x D 66 cm. In matige/redelijke staat.
19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken secretaire met opzet gedeelte. Barok. Dubbel gebogen kop en laden. Afmeting: H 228 x B 125 x D 50 cm. In goede staat.
Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.