Empire kabinet. Circa 1820. Eiken, onder met drie grote laden, boven met gebogen kop, achter de deuren bevinden zich vijf laden. Met origineel beslag. Afmeting: H 252 x B 164 x D 51 cm. In goede staa...
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met (band)intarsia, sterren. Vier deuren, twee lades. Sloten en scharnieren vervangen. Verder in goede originele staat. Uit nalatenschap Rex Gildo. Afmeti...
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize linnen kabinet. 18e Eeuw. Met halve Korinthische zuilen en vergulde bronzen ornamenten. Tevens verguld bronzen beslag. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 24...
Massief eiken secretaire met opzet gedeelte. Barok. Dubbel gebogen kop en laden. Afmeting: H 228 x B 125 x D 50 cm. In goede staat.
Twee Noord-Afrikaanse houten wandconsoles met been-inleg en verborgen lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 31 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Antiek Duits pronkkabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Diverse houtsoorten fineer + inlegwerk. Mooi binnenwerk met veel lades. Met origineel beslag. Afmeting: 208 x...
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vertico-opstand. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 67 x 90 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse Gründerzeit armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Art Deco lectuurhouder met metalen spijlen en beslagen met koper. Circa 1920. Afmeting: 72 x 45 x 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met tegels. Schepen decor. Met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 110 x B 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray. Circa 1920. Afmeting: 90 x 25 x 28 cm. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten wandregaal. Circa 1920. Afmeting: 140 x 165 x 20 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse handgestoken Bretonse hangspinde met lade en figuren decor. Circa 1870. Afmeting: 55 x 42 x 19 cm. In goede staat.
Antieke wit gelakte piedestal in Korinthische zuil vorm. Circa 1900. Afmeting: 109 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten haardscherm met handwerk. Floraal. Afmeting: 103 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Hoge Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 82,5 x 32 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Oostenrijkse octagonale tafel met intarsia + lade. Deels vruchtenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 97 x 97 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Stokje lijst mist. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 82 x 42 cm./79 x 82 x 84 cm.
Antieke Chinese of Japanse lakwerk lectuurhouder met bamboe-effect. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 81 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Bretterstuhle met guirlandes. Louis Seize. Afmeting: 98 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 83 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekop salontafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 58 x 126 x 96 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Twee notenhouten bijzettafels met marmeren blad. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Eén blad gerepareerd. Afmeting: 50 x 52 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Eén spijl gebroken. Afmeting: 86 x 45 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.
Mooie gave mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 75 x 109 x 76 cm. In goede staat.
Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe hoekkast met één deur en twee lades. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 161 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten lyra naaitafel met intarsia en lade. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 67 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten commode, waarvan boven gedeelte met glas. Afmeting: H 206 x B 102 x D 49 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafel met floraal/olifant decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 100 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse commode met verschillende houtsoorten. Moet gerestaureerd worden. Afmeting: H 81 x B 130 x D 66 cm. In matige/redelijke staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten tafel met lade. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 72 x 90 x 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.