19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken piedestal met ranken/vogels/fabel figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 42 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lade. Circa 1860. Afmeting: 197 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe hoekkast met één deur en twee lades. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 161 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten gestoken Henri Deux kast met renaissance decor, ranken/ruiter bij kasteel. Afmeting: 235 x 140 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Sloten vernieuwd. Afmeting: 80 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 100 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Hoge Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 82,5 x 32 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Stokje lijst mist. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 82 x 42 cm./79 x 82 x 84 cm.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafel met floraal/olifant decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 x Ø 65 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten haardscherm met handwerk. Floraal. Afmeting: 103 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Bretterstuhle met guirlandes. Louis Seize. Afmeting: 98 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten Willem III rolbureau met drie lades en uitschuifbaar blad. Circa 1860. Afmeting: 137 x 106 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Antieke wit gelakte piedestal in Korinthische zuil vorm. Circa 1900. Afmeting: 109 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse Gründerzeit armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse handgestoken Bretonse hangspinde met lade en figuren decor. Circa 1870. Afmeting: 55 x 42 x 19 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Mooie gave mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 75 x 109 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Duits boeren biedermeier secretaire van eikenhout. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 95 x 110 x 55 cm. In redelijke staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekop salontafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 58 x 126 x 96 cm. In goede staat.
Mahoniehouten commode, waarvan boven gedeelte met glas. Afmeting: H 206 x B 102 x D 49 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.