Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tafel, 1880
Startprijs 80 EUR

Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.

2-Deurige mahonie kast
Resultaat: 300 EUR

Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.

Engelse cake-stand
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.

Eiken stoel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Twee eiken Bretterstuhle
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Bretterstuhle met guirlandes. Louis Seize. Afmeting: 98 x 44 x 41 cm. In goede staat.

Willem III bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Hollands wortelnoten Willem III rolbureau met drie lades en uitschuifbaar blad. Circa 1860. Afmeting: 137 x 106 x 65 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten commode
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Drie-delige salonset
Startprijs 320 EUR

Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.

Antieke wit gelakte piedestal
Resultaat: 80 EUR

Antieke wit gelakte piedestal in Korinthische zuil vorm. Circa 1900. Afmeting: 109 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Drie palissander stoelen
Startprijs 280 EUR

Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Twee Indonesische kamferkisten
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.

Antieke stoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Duitse Gründerzeit armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.

Schwarzwalder plantenbak, 1880
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Lectuurhouder, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Art Deco lectuurhouder met metalen spijlen en beslagen met koper. Circa 1920. Afmeting: 72 x 45 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Engelse butler-tray
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray. Circa 1920. Afmeting: 90 x 25 x 28 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Startprijs 350 EUR

Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.

Franse buffetkast
Startprijs 250 EUR

Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................

Eiken barok commode
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.

Art Deco theekast, 1930
Startprijs 60 EUR

Art Deco theekast van mahoniehout. Circa 1930. Afmeting: 76 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Italiaanse armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse notenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 83 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.

Antieke hangspinde
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse handgestoken Bretonse hangspinde met lade en figuren decor. Circa 1870. Afmeting: 55 x 42 x 19 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.

Piano-hocker
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.

Secretaire met grote kuif
Startprijs 550 EUR

Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.

Eiken kast, 1910
Startprijs 350 EUR

Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.

Engelse boekenmolen
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Eén spijl gebroken. Afmeting: 86 x 45 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse-stijl lectuurhouder
Resultaat: 90 EUR

Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Resultaat: 140 EUR

Mooie gave mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 75 x 109 x 76 cm. In goede staat.

2x Engelse dressboy
Startprijs 40 EUR

Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.

Kistje (deels beschilderd)
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franse klokkast
Startprijs 400 EUR

Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.

Engelse ladenkast, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.

Notenhouten kast met zuilen
Startprijs 400 EUR

Notenhouten kast met zuilen. Circa 1880. Panelen met wortelnoten, deels uitneembaar. Afmeting: H 194 x B 122 x D 68 cm. In goede staat.

Secretaire met glasopzet, 1820
Startprijs 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Biedermeier. Circa 1820. Met schuine klep. Afmeting: H 204 x B 109 x D 54 cm. In goede staat.

Bidstoel
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.

Boeren secretaire, 1840
Startprijs 80 EUR

Duits boeren biedermeier secretaire van eikenhout. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 95 x 110 x 55 cm. In redelijke staat.

Mahonie schrijfsecretaire
Startprijs 400 EUR

Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.

Biedermeier tafel, 1820
Resultaat: 130 EUR

Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.

18e Eeuwse commode
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse commode met verschillende houtsoorten. Moet gerestaureerd worden. Afmeting: H 81 x B 130 x D 66 cm. In matige/redelijke staat.

Bijzettafel met marmer
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie salontafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekop salontafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 58 x 126 x 96 cm. In goede staat.

Massief eiken secretaire
Startprijs 800 EUR

Massief eiken secretaire met opzet gedeelte. Barok. Dubbel gebogen kop en laden. Afmeting: H 228 x B 125 x D 50 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel
Resultaat: 400 EUR

Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.

Originele Staphorster hangvitrine
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Vertico-opstand
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten vertico-opstand. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 67 x 90 x 24 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten spiegel met tegels. Schepen decor. Met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 110 x B 105 cm. In goede staat.

Mahonie commode
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten commode, waarvan boven gedeelte met glas. Afmeting: H 206 x B 102 x D 49 cm. In goede staat.

Bank + 2 fauteuils
Startprijs 180 EUR

Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...

Antieke Engelse spiegel, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse spiegel met bronskleurige houten lijst. Circa 1880. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Mahonie scheepstafel met messing hoekstukken
Startprijs 35 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Antiek kinderspeelgoed buffetkastje
Resultaat: 140 EUR

Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame piedestal, 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.

Oude empire tafel, 1820
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.

Engelse-stijl eethoek
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...

Halspiegel met console, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Damessecretaire, 1870
Startprijs 600 EUR

Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.

Spiegel, 1880
Resultaat: 80 EUR

Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

Dressoir met marmer
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Art Deco nachtkasten
Resultaat: 375 EUR

Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.

4x Victoriaanse stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse linnenkast
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...

Zes stoelen, 20er jaren stijl
Startprijs 300 EUR

Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie eettafel, 1860
Startprijs 180 EUR

Mahonie eettafel. Willem III periode. Circa 1860 - 1870. Blad van massief hout. Afmeting: L 130 x B 100 x H 78 cm. In goede staat.

Eiken tinbuffet
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie Chaise Longue
Startprijs 400 EUR

Mahonie chaise longue. Holland. Willem III periode. Circa 1860. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: B 202 x H 118 x D 68 cm. In goede staat.

Twee Engelse bijzettafels
Resultaat: 60 EUR

Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.

Franse eiken tafel
Startprijs 180 EUR

Ovale Franse eiken tafel. Circa 1870. Poot met snijwerk, vossekoppen. Afmeting: 114 x 100 x 60 cm hoog. In goede staat.

Twentse dekenkist
Resultaat: 140 EUR

Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.

Franse salontafel, 1880
Resultaat: 80 EUR

Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.

Ovale mahonie tafel
Resultaat: 150 EUR

Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.

Mahonie wandtafel
Resultaat: 120 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.

Franse spiegel in Rococo-stijl
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Spiegel met barock lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.

2x Glazen tafel
Resultaat: 80 EUR

Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.

Bidstoel
Resultaat: 80 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.

Antieke eiken theetafel, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.

Empire rolbureau met opstand
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Startprijs 500 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Eiken Louis Seize kabinet
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.

Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 350 EUR

Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 400 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Hoekkast (mahonie)
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.

Speeltafel (mahonie)
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.

Ladencommode (rozenhout)
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.

Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR

Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Armleunstoel Petit Point
Startprijs 100 EUR

Louis Seize-stijl armleunstoel met florale Petit Point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 100 x 63 x 67 cm. In goede staat.

Franse vitrine van rozenhout
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.