Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14 - 6 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Diverse figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...
Porseleinen rookverdrijver van Goebel. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Lot porselein. (6x) Bestaande uit: 1x Herend pijpvaas. 5x Japans goud Imari (drie vazen, bord en schaal). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met Samson decor. Drie vazen goed. Eén gerestaureerd. Eén beschadigd. Afmeting: H 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Jugendstil theeservies. Gemerkt PL/S modern. Circa 1915. Paulus Porcelain Heemskerk. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, elf kop + schotels + bonbonschaal. Twee kopjes haarlijn, r...
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
Wedgwood of Etruria keramieken servies. Creme-kleurig met floraal reliëf decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, drie terrines, diverse borden en schotels. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede...
Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta amfora kruik met oren en rest-polychromie. Bodemvondst. Bovenrand beschadigd, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 10,5 cm.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Nr. 16. Chips rand. Afmeting: H 20,5 cm. In redelijke staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken schenkkan met bruin/grijs glazuur. Nr. 107. Schilder G.I. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Vier zeldzame antieke Hollandse polychroom platelen herinneringsborden. WO I. 1914 - 1918. Ivora Gouda. Afmeting: Ø 19 - 28 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.