Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...
Twee zeldzame antieke Engelse Staffordshire leeuwen. Keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 24 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie delen keramiek. Bestaande uit: Jugendstil Mettlach Villeroy & Boch vaas met floraal decor, Nr. 2435. Art Deco suikerpot, Gouda Plazuid. Gouda Zijpendaal plateelvaas. en een tabakspot, Afmeting: 1...
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Villeroy & Boch schotel met floraal decor. Octagonaal. Jugendstil. Circa 1900. Twee restauraties. Afmeting: 20,7 x 20,7 cm. In redelijke staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 35 cm. In goede staat.
Grote Europese terracotta theekan. Hectogonaal model met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt S + O . Afmeting: 24 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Antiek polychroom 6-pas tegeltableau. Holland. Circa 1900. Met voorstelling van zeven provinciën. Diverse breuklijnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In matige staat.
Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.