Twee zeer grote Franse polychrome Fayence neo renaissance pronkkannen met figuren en floraal decor. Circa 1900. Initialen bodemmerk en nummer. Eén vaas gelijmd en beschadigingen. Eén vaas hengsel geli...
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau 11 tegels met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In redelijke staat.
Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie Delftse Fayence wandborden. Floraal decor. 20e Eeuw. Royal Koninklijk Delft. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...