Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...
Franse vergulde porseleinen empire kop en schotel met tekst en Russische voorstelling van figuren bij boerderij. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta plaquettes met polychromie. Dames + heren portret. Chips rand. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen Meissen kop en schotels met ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Belgisch Art Deco aardewerken theeservies. Boch Freres. Decor Colombe. Circa 1920. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop/schotels. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek polychroom majolica. 1900 - 1920. 1x grote schenkkan. 1x hang-bloempot. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Grote Franse porseleinen vaas. Handbeschilderd met landschap/figuren/goud decor. Met blindmerk. Chip bodemrand. Afmeting: H 41,5 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse porseleinen theebussen. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Delftse fayence borden met floraal (chinoiserie) decor. Gemerkt met bijl. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse grote Delfts blauwe fayence borden. Randschade. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Delftse fayence tafellamp met messing en floraal decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.