Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse grote Delfts blauwe fayence borden. Randschade. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote handgeschilderde eieren. 1x Porseleinen Limoges deksel-ei met floraal/goud decor. 1x Houten lakwerk ei met damesportret. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.
Acht antieke Japanse porseleinen borden met landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken schenkkan met bruin/grijs glazuur. Nr. 107. Schilder G.I. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Kinderen spelen met kat en muis. Monogram. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta plaquettes met polychromie. Dames + heren portret. Chips rand. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Negen delen Dutis Meissen porselein. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; roomkan, suikerpot (chip), kom (chip), vijf borden (één bord chip). Afmeting: 12 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.