Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Porseleinen uil
Resultaat: 120 EUR

Grote gepolychromeerde porseleinen uil. 21e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Majolica beeld, Vrouw met waterkruik
Resultaat: 110 EUR

Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Lot tegels (28x)
Resultaat: 110 EUR

Lot oude/antieke wandtegels (28x). 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Drie Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie Hollandse Delftse fayence borden met floraal (chinoiserie) decor. Gemerkt met bijl. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 100 EUR

Vijf-delig Delfts polychrome kaststel met landschap decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke tegeltableau's
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse tegeltableau's. 1x Driemaster 'De Hoop', 6-pas, circa 1900, vier tegels gescheurd. 1x Laatse avondmaal, mangaan-kleurig, 19e eeuw, één tegel chip, één tegel poging tot restaurat...

Antiek tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Antiek 6-pas tegeltableau met afbeelding van gele vogel in vogelkooi. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquettte, Paardenhoofd
Resultaat: 100 EUR

Grote porseleinen plaquette. Paardenhoofd. Circa 1900. Handgeschilderd. F. Scherf 1996. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.

Wedgwood of Etruria servies
Resultaat: 100 EUR

Wedgwood of Etruria keramieken servies. Creme-kleurig met floraal reliëf decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, drie terrines, diverse borden en schotels. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede...

Twee Jugendstil vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.

Twee Engelse Staffordshire leeuwen
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame antieke Engelse Staffordshire leeuwen. Keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 24 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antiek 6-pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Antiek polychroom 6-pas tegeltableau. Holland. Circa 1900. Met voorstelling van zeven provinciën. Diverse breuklijnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In matige staat.

Makkum Tichelaar fruittest
Resultaat: 100 EUR

Twee-delige achtkantige handbeschilderde blauw-witte fruittest. Gemerkt Makkum Tichelaar 900 schilder dJ. Afmeting: 16 x 16 x 5 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.

Drie bloempotten (Herend)
Resultaat: 90 EUR

Drie Herend porseleinen bloempotten met rose/floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - Ø 17 cm. In goede staat.

Vier zeldzame herinneringsborden WO I
Resultaat: 90 EUR

Vier zeldzame antieke Hollandse polychroom platelen herinneringsborden. WO I. 1914 - 1918. Ivora Gouda. Afmeting: Ø 19 - 28 cm. In goede staat.

4x Keramiek
Resultaat: 90 EUR

Drie delen keramiek. Bestaande uit: Jugendstil Mettlach Villeroy & Boch vaas met floraal decor, Nr. 2435. Art Deco suikerpot, Gouda Plazuid. Gouda Zijpendaal plateelvaas. en een tabakspot, Afmeting: 1...

Antieke Delftse wandschotel
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Lot tegels (19 st.)
Resultaat: 90 EUR

19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke cachépot Tichelaar Makkum, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Tichelaar Makkum cachépot met chinoiserie/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 23,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur, Karl Ens
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur door Karl Ens Volkstedt. Twee windhonden. Circa 1930. Afmeting: 13 x 30 x 10 cm. In goede staat.