Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Grote Chinees porseleinen plaquette met roofvogel, tekst en signatuur. Afmeting: H 36,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met bodemmerk. Mille Fiori decor. Afmeting: H 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen/geisha's met bloemen decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. 1x Diepe schotel in Queng Lung-stijl met landschap decor. 1x Schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.