Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor. Met bodemmerk. Eén chip + haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.