Chinees porseleinen bord met Familie Rose/geisha's in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met tuin decor. Eén goed, drie beschadigd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Verte Mei Ping vaas met landschap/pagode/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met olifanten koppen en wit craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur en bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Met feniks in landschap/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.