Chinees porseleinen Sung-stijl kom met blauw-rood glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon dekseldoos in bloemvorm. Afmeting: H 7 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met berglandschap/visser decor. 17e - 18e Eeuw. Minimale schilfer. Afmeting: H 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chips deksel. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Eén kleine randrestauratie. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor. Floraal/vogel/figuren decor. Restauratie randschades. Afmeting: H 9 x Ø 12,8 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Japanse porseleinen Arita schenkkannen met floraal/feniks/vogel decor. Beide kannen licht beschadigd. Afmeting: H 23- 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord in Ming-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.