Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gouache, Keizerlijk paar met kinderen
Startprijs 200 EUR

Chinese gouache op rijstpapier. Keizerlijk paar met kinderen. 19e Eeuw. Iets beschadigd rechts. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenbeker
Resultaat: 80 EUR

Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en perzikboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha/zotjes en tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel Ø 16,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wandplaquette
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese hardhouten wandplaquette met parelmoer-inleg. Afmeting: H 61 x B 18 x D 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas H 14,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese cloisonné vaas met draken/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese cloisonné vaas. Octagonaal. Met floraal/zotjes decor. Afmeting: 14 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Chinese cup op hoge voet
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met blauw-groen glazuur + reliëf figuren decor. Afmeting: 8,7 x 8,2 x 8,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met oren en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen rolvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 43 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm.In goede staat.