19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese theepot met Familie Rose decor. Afmeting: 15 x 15,5 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/pagode decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijke staat.
Doos met acht Chinese bewerkte inktstenen. Figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 21 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/herten/kraanvogel en tekst decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon borden met diverse decors. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bord met figuren decor heeft haarlijn. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen papkom met deksel + oren + schotel. Stukje oor los erbij, verder in goede staat. Afmeting: H 12 x Ø 12 cm.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Chips en haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.