Japans/Chinees porseleinen figuur met geschrift. 19e Eeuw. Afmeting: H 11,7 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing applicaties en mineraal gesneden amuletten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen (hang)bloempotten met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.