Lot Chinees capucijner porselein met floraal decor. 18e Eeuw. Bestaande uit; drie schotels + één potje. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met rood/grijs glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.
Antieke Chinese opiumpijp. Uit been gestoken. Met draak/Chinese god decor + opschrift. 19e Eeuw. Afmeting: L 30,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse/Chinese bronzen siervazen met feniksen + bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom monniken in landschap decor. Afmeting: 16 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose drakenschotel met goud, verso floraal + tekens. Bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Eén kop haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 5,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Swastika/landschap/floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas welke is omgebouwd naar tafellamp. Met bakeliet fitting. Gaatje in bodem vaas. Haarscheur. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/vazen decor. Twee gelijmd, één met minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen dekselkom met geel glazuur, floraal/goud/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/vogel decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor. Floraal/vogel/figuren decor. Restauratie randschades. Afmeting: H 9 x Ø 12,8 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal/coulissen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse porseleinen Arita schenkkannen met floraal/feniks/vogel decor. Beide kannen licht beschadigd. Afmeting: H 23- 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met kustplaats gezicht rondom. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord in Ming-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met qilin draak. Chinees mythologisch figuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. 18e - 19e Eeuw. Met zeldzaam decor van tortelduiven + goud. Haarlijnen bodem. Afmeting: 4,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: capucijn kop en schotel, goed. Capucijn kom met kempvissen + bodemmerk, chip. Queng Lung schotel, floraal, chip. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede sta...
Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...
Chinees porseleinen knobbelvaas met Familie Rose tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met waterpartij en vogel decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen koppen. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Octagonaal. Met merkteken. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 25,3 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma schotel met figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse of Chinese Yixing vaas met draak in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Arita schotel of Chinese Wanli-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Tijger in landschap/coulissen decor. Afmeting: Ø 30 cm .In goede staat.
Oude Chinese plated spiritual sencer/wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor de kersenplukkers. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.