Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees capucijner porselein met floraal decor. 18e Eeuw. Bestaande uit; drie schotels + één potje. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met rood/grijs glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 13,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 450 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.

Chinese benen opiumpijp
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinese opiumpijp. Uit been gestoken. Met draak/Chinese god decor + opschrift. 19e Eeuw. Afmeting: L 30,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse/Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese bronzen siervazen met feniksen + bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen brushwasher
Resultaat: 70 EUR

Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .

Chinese diepe schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom monniken in landschap decor. Afmeting: 16 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese Familie Rose drakenschotel met goud, verso floraal + tekens. Bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Japanse dekselpot
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 5,5 - Ø 6,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Eén kop haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 5,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese borden Ø 17 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Swastika/landschap/floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.

Twee zeldzame Imari schelpborden
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.

Familie Rose theepot
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 9,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas (= tafellamp)
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas welke is omgebouwd naar tafellamp. Met bakeliet fitting. Gaatje in bodem vaas. Haarscheur. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese Imari schotels Ø 22,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/vazen decor. Twee gelijmd, één met minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese dekselkom Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselkom met geel glazuur, floraal/goud/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/vogel decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor Ø 12,8 cm.
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor. Floraal/vogel/figuren decor. Restauratie randschades. Afmeting: H 9 x Ø 12,8 cm. In redelijke staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal/coulissen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Arita schenkkannen
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse porseleinen Arita schenkkannen met floraal/feniks/vogel decor. Beide kannen licht beschadigd. Afmeting: H 23- 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met kustplaats gezicht rondom. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten
Resultaat: 130 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 240 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.

Chinees Ming-stijl bord Ø 19 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord in Ming-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pot Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Verte schotel Ø 42,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese republiek dekselvaas, H 27 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met qilin draak. Chinees mythologisch figuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Kapitale Queng Lung kom Ø 28,7 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop + schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. 18e - 19e Eeuw. Met zeldzaam decor van tortelduiven + goud. Haarlijnen bodem. Afmeting: 4,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In matige staat.

Chinese vaas H 17,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Grote Chinenes schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860
Resultaat: 1.100 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...

Lot Chinese kopjes met spreuken
Resultaat: 70 EUR

Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot diversen China (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 120 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: capucijn kop en schotel, goed. Capucijn kom met kempvissen + bodemmerk, chip. Queng Lung schotel, floraal, chip. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede sta...

Drie Imari chocolade koppen/schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...

Chinese knobbelvaas, H 14 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met Familie Rose tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met waterpartij en vogel decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese porseleinen koppen Ø 7,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen koppen. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Octagonaal. Met merkteken. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 25,3 cm. In redelijke staat.

Groot Japans Satsuma bord Ø 38 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Satsuma schotel met figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese Yixing vaas, H 37 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse of Chinese Yixing vaas met draak in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop Ø 9,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees Swatow porselein (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese parapluhouder/ vaas in Kang Xi-stijl, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 68 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Arita schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Japanse Arita schotel of Chinese Wanli-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Tijger in landschap/coulissen decor. Afmeting: Ø 30 cm .In goede staat.

Chinese sencer
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese plated spiritual sencer/wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Arita schotel Ø 17,9 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

4 Chinese Amsterdams' bont borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor de kersenplukkers. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,3 cm.
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Imari kopjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese koppen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

Chinese celadon vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.