Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met landschap/pagode/goud decor. Verso theeglazuur. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen cups. 1x Blanc de Chine met dieren en drakenkop. 1x Blauw-wit bloemvorm, floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie Aziatische porseleinen vazen. Twee met Chinese fabel figuren, bovenrand schade + Kantonese vaas. Met tekst. Afmeting: H 22 - 26 cm. In matige staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel/vissen/kreeft/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,3 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Restauratie + haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen + zes schotels. Eén kop chip, rest goed. Twee schotels chips, rest goed. Afmeting: 6 x...
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Twee vazen, floraal, één vaas haarscheur. Twee gemberpotten, floraal, één deksel haarlijn. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse Satsuma bloempot/jardiniere met figuren/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Mooie kwaliteit. Afmeting; 19 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met landschap decor. Republiek-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/kraanvogel decor (emaille). Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinese Yixing trekpot met kersenbloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen geisha met trommel en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken kom met kippen/figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.