Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje...
Chinese eierschaal porseleinen kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Verso landschap/krekel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 In goede staat.
Twee Japans/Chinees porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen vaas met ornamenten + vogel decor. Gaatje in bodem + oxidatie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Cup met Chinese goden decor + bodemmerk. Cup met kostbaarheden decor + bodemmerk. Twee cups met krijger/karaktertekens + bodemmerk. Familie Rose bord met t...
Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenwasser met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met waterpartij/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, twee borden chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Zes delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Vier snuffbottles (waarvan twee met bodemmerk). Eén koraal figuur, monnik. Eén lelieblad met kikker. Eén bord met bruin/rood glazuur en zes tekens bo...
Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.