Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje...

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinese eierschaal porseleinen kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese gemberpotten
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinees blauw-wit bord
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Verso landschap/krekel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 In goede staat.

Twee Japanse/Chinese borden Ø 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Japans/Chinees porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas met swastika, H 27,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm.

Twee delen Japans of Chinees handwerk
Startprijs 400 EUR

Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19,1 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Familie Rose kom Ø 15,9 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin van jadeïte, H 35 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 27 - 29 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen vaas, H 40 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese bronzen vaas met ornamenten + vogel decor. Gaatje in bodem + oxidatie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Cup met Chinese goden decor + bodemmerk. Cup met kostbaarheden decor + bodemmerk. Twee cups met krijger/karaktertekens + bodemmerk. Familie Rose bord met t...

Chinese schaal Ø 26,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenwasser Ø 19,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenwasser met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Chinees porseleinen wandobject
Startprijs 900 EUR

Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met waterpartij/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, twee borden chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier-pas Aziatische reliëf stenen
Startprijs 500 EUR

Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Amsterdams bont kom
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Zes delen divers Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Zes delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Vier snuffbottles (waarvan twee met bodemmerk). Eén koraal figuur, monnik. Eén lelieblad met kikker. Eén bord met bruin/rood glazuur en zes tekens bo...

Japanse Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.

Japanse inro (goudlak)
Resultaat: 375 EUR

Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.