Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Grote Chinees porseleinen plaquette met roofvogel, tekst en signatuur. Afmeting: H 36,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met bodemmerk. Mille Fiori decor. Afmeting: H 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen/geisha's met bloemen decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. 1x Diepe schotel in Queng Lung-stijl met landschap decor. 1x Schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen draken decor en geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 -Ø 16 cm. In goede staat.
Chinese Sung-stijl porseleinen vaas met vier oren. Figuur/kraanvogel decor. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Blauw-rood. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood/blauw glazuur + draken oren. Octagonaal. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas. Hectagonale miniatuur vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Beschadiging bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Met latere zilveren hengsel. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal/figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.