Drie 18e eeuwse Japanse porseleinen Imari kommen. Octagonaal. Met landschap/figuren/draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 6,3 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Octagonaal. Met merkteken. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 25,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon dekseldoos in bloemvorm. Afmeting: H 7 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing applicaties en mineraal gesneden amuletten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kippen decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/pagode decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal/eenden in coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma pronkvaas met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antiek 9-delig Japans Satsuma eierschaal porseleinen theeservies met goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kop en schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 ...
Antiek vijf-delig Japans Satsuma kaststel met figuren/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 20 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma schotel met figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren/goud decor. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Satsuma aardewerk. Figuren decor. Circa 1920. 1x Bloempot. 1x Wandschotel. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf flambé vaas. Met foo-honden koppen. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Doos met acht Chinese bewerkte inktstenen. Figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 21 x 2,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en floraal decor met goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen bord met Scheveningen decor. Hollanders in de duinen. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse of Chinese Yixing vaas met draak in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met draken decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 31,3 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Queng Lung, Imari. Beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/matige staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/herten/kraanvogel en tekst decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met geisha/spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Twee pijpvazen, 19e eeuw, één chip voet. En een Queng Lung-stijl schaal met landschap decor. ...
Chinees porseleinen schenkkan met figuren in landschap/wolken decor. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.
Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde schotel met floraal decor. Afmeting: H 2 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met figuren/landschap decor + tekst. Afmeting: 12 x 17,5 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,7 x Ø 8,9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur en kraanvogel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon borden met diverse decors. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bord met figuren decor heeft haarlijn. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + geschriften. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Japanse bronzen vaas. Musen en Yusen. Cloisonné met emaille zilverreiger decor. Ontwerp Gonda Hirosuke. 1865 - 1937. Bodem mist. Afmeting: H 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese of Japanse cloisonné knobbelvaas met draken decor. Circa 1880. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo porselein. Bestaande uit: celadon kom met geritste signatuur + drie schalen met glazuur. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees jadeïet figuur. Geisha. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: tien schotels + negen koppen. Landschap/bloemvazen decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Schotels goed. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met foraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met glazuur. Floraal/vlinder decor. In pompoenvorm. Circa 1900. Afmeting: 11,5 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette in houten lijst. Met afbeelding van Chinese godheid met kraanvogel en kind. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese cloisonné vazen op console. Floraal/vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren/ruiter/tekst decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Grote antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met kraanvogel/bamboe decor. 19e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen papkom met deksel + oren + schotel. Stukje oor los erbij, verder in goede staat. Afmeting: H 12 x Ø 12 cm.
Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen perzik vaas met bodemmerk en perzikboom. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met floraal decor. Afmeting: 8 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met tuin decor. 18e Eeuw? Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kantige vaas met draken/feniks en goud decor. Afmeting: 24 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schaal op hoge voet met celadon glazuur en draken/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees kunstwerk van zijde in houtgestoken lijst. Met kraanvogel/paradijsvogel et cetera. Afmeting: H 75 x B 42 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kinder hocker. Kantonees met Familie Rose, floraal/goud/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese miniatuurvazen. 1x Knobbelvaas. 1x Balustervaas, chip. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn figuren decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 18,4 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen plaquette in bladvorm. Werd gebruikt als inktsteen. Met groen glazuur. Afmeting: 23,5 x 15 x 1,5 cm. In goede staat.