Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gouache, Keizerlijk paar met kinderen
Startprijs 200 EUR

Chinese gouache op rijstpapier. Keizerlijk paar met kinderen. 19e Eeuw. Iets beschadigd rechts. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenbeker
Resultaat: 80 EUR

Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en perzikboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha/zotjes en tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel Ø 16,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wandplaquette
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese hardhouten wandplaquette met parelmoer-inleg. Afmeting: H 61 x B 18 x D 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas H 14,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese cloisonné vaas met draken/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese cloisonné vaas. Octagonaal. Met floraal/zotjes decor. Afmeting: 14 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Chinese cup op hoge voet
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met blauw-groen glazuur + reliëf figuren decor. Afmeting: 8,7 x 8,2 x 8,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met oren en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen rolvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 43 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm.In goede staat.

Chinese drakenpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Japans Imari
Startprijs 90 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: kom, twee schalen. Floraal/goud decor. Eén kleine oude haarscheur. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

Chinese glazen kom Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese glazen kom op hoge voet 'blue John'. Glas met marmer effect. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinese vazen (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Bestaande uit: vier dekseldozen en twee bolvazen. Floraal decor. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop en schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie koppen + vier schotels. Eén schotel chip, twee koppen goed, één beschadigd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap/bergen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom
Startprijs 750 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...

Lot Chinees Kang Xi porselein (6x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinese Kang Xi kop en schotels. Divers. Bestaande uit: Twee schotels + vier koppen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 13 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. 1x Floraal/vleermuis/draak decor. 1x Klein, chip tuit. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose plantenpot Ø 13,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose plantenpot met bloesemtak/vogel/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 11 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinees beeld
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Startprijs 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese kom + zeepstenen fiuguur
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Startprijs 30 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

Twee Japanse Meiji cloissoné vazen, H 16 cm.
Startprijs 220 EUR

Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 46,7 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 38 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Startprijs 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 700 EUR

Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese parapluhouder/ vaas in Kang Xi-stijl, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 68 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Twee Japanse sierschotels
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 250 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese vazen
Startprijs 500 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas met gouden draak en bodemmerk. 1x Groenglazuur vaas met bodemmerk. 1x Porseleinen vaas met blauw glazuur en floraal reliëf, met bodemmerk. Afmeting: H 8 ...

Chinese celadon schaal
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs glazuur + craquelé. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas van bamboe
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung trekpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 600 EUR

Chinese bronzen boeddha met restvergulding en merktekens op de rug. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 600 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose pijpvaas met bamboe/vogel decor + bodemmerk. Familie Rose kopje met bloesem/vogel/vlinder decor + bodemmerk. Drie delen capucijne porselein, ch...

3 Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Lot China/Japan (13x)
Resultaat: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese cloisonné dekseldoos met floraal decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees porselein. Onder andere: Gemberpot, twee Satsuma vazen, zes koppen + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinese olielamp
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.