Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 20 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander met deksel
Startprijs 250 EUR

Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese plaquette
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette met roofvogel, tekst en signatuur. Afmeting: H 36,5 x B 24,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese Queng Lung borden Ø 13,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose kopjes
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met bodemmerk. Mille Fiori decor. Afmeting: H 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.

Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen/geisha's met bloemen decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm.

Twee Chinese borden Ø 22,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose kommen Ø 25 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. 1x Diepe schotel in Queng Lung-stijl met landschap decor. 1x Schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Drie Chinese melk/bloed schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.

Vier Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinees porseleien boek
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 450 EUR

Twee delen Chinees porselein met groen draken decor en geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 -Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl vaas
Startprijs 500 EUR

Chinese Sung-stijl porseleinen vaas met vier oren. Figuur/kraanvogel decor. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Blauw-rood. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse theekommen
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rood/blauw glazuur vaas, H 53 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood/blauw glazuur + draken oren. Octagonaal. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi vazen, H 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas. Hectagonale miniatuur vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Beschadiging bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel met zilveren beugel Ø 13,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Met latere zilveren hengsel. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese klapmuts kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,8 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal/figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes Ø 6,4 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese koppen met zeemleerglazuur Ø 8 cm.
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop en schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje...

Twee Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 43,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinese eierschaal porseleinen kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese gemberpotten
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinees blauw-wit bord
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Verso landschap/krekel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 In goede staat.

Vier 18e Eeuwse Chinese borden Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse/Chinese borden Ø 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Japans/Chinees porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas met swastika, H 27,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Drie-delig Chinees kaststel, H 9,5 - 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met berglandschap/visser decor. 17e - 18e Eeuw. Minimale schilfer. Afmeting: H 9,5 - 12 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm.

Twee delen Japans of Chinees handwerk
Startprijs 400 EUR

Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19,1 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels, Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose kom Ø 15,9 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin van jadeïte, H 35 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung, Kang Xi. Twee maal haarlijnen + enkele minimale chip. Afmeting: Ø 9,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen encre de Chine kom. 18e Eeuw. Met Europeanen decor. Twee professionele chip restauraties. Afmeting: H 6,4 - Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 31 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Kang Xi Ø 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,2 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vijf Chinese Kang Xi schotels
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met zilveren stop
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.