Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung warmhoud rechaud. Met landschap/pagode decor. Beschadiging bij wateringang. Afmeting: 4,5 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein met drakenreliëf en okergeel glazuur. Met bodemmerk. Bestaande uit: drie cups op hoge voet, één kom en één bord. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Lichte randschade. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.