Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.
Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.
Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.
Monogram R.T. Tweede helft 20e eeuw. Halfnaakte vrouw in interieur, liggend op leeuwenval. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier dames blond. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 108 cm. In goede staat.
G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.