L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Miniatuur damesportret in messing lijst. Door Ido Salzolari? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. 1889 - 1957 Den Haag. Poldergezicht met visser in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Stadswallen Heusden, met tekst + stadswapen, 17e - 18e eeuw. Stadswallen Boswaert, door I. Bleu, 18e eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 27 - 53 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Aamsveen in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 80 cm. In goede staat.
Indonesische School. 20e Eeuw. Feest met god Hanuman. Plakaatverf op doek. Afmeting: H 43 x B 36 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. 4x Dames portret. 1x Heren portret. Gesigneerd: Ruby. Afmeting: H 9 x B 6,5 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met kraag. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 52 x B 42 cm. In matige staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Stilleven, gemberpot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Haan en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Muller. Duitse School. Circa 1930. Landschap met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram C.B. Toegeschreven aan Charles Bakker, 1876 - 1957. Circa 1900. Stilleven met gemberpot, pop, bloemen en tinnen bord. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38,5 cm. In re...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.