Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
G.J. Hoffmann. 1833 - 1873. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,4 x B 24 cm. In goede staat.
Ketut Keteg. Indonesische School. 1919 - 2010. Erotische figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
W. Lammers. 20e Eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Adri Bleijs. 1877 - 1964. Zeilboten op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch. Meisjesportret. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.
Monogram J.K. 19e Eeuw. 17e Eeuws schip in zware storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. Landschap met sloot en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Chris van Dijk 1952-. 21e Eeuw. Meisje bij parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met kraag. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 52 x B 42 cm. In matige staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.
Monogram W.v.W. Portret oudere boeren vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.